airBaltic saimniecība faktos un skaitļos 2017

Meklēt lidojumus

Punktuālākā aviosabiedrība pasaulē

Drošība ir pirmajā vietā, bet aiz tās cieši seko punktualitāte. airBaltic globālo punktualitātes rādītāju sarakstu augšgalā atradusies pēdējos četrus gadus. 2014., 2015. un 2017. gadā airBaltic atzīta par punktuālāko aviosabiedrību pasaulē.

~4000 lidojumu mēnesī

Vairāk nekā 50 tiešo reisu no Rīgas, Tallinas un Viļņas, un savienojumi visā pasaulē. Lai tas viss notiktu laikā un pareizi, lidojumu operāciju centrs darbojas 24 stundas diennaktī.

Nr.1 Eiropā tehniskās uzticamības ziņā

Pēc Kanādas aviobūves kompānijas Bombardier atzinuma airBaltic ir labākie tehniskās uzticamības rādītāji Eiropā2. Tāpēc mums ir tas gods būt pirmajai aviosabiedrībai pasaulē, kas lidos ar jaunajām Bombardier CS300 lidmašīnām.

77% bagāžas nav jāgaida ilgāk par 5 – 15 minūtēm

Reģistrētās bagāžas apkalpošana notiek ciešā sadarbībā ar attiecīgo lidostu, un mēs darām visu, lai šie rādītāji būtu arvien labāki, un pasažieri – apmierinātāki.

Smaidīga un profesionāla apkalpe

Stjuartu darbs bieži tiek vērtēts kā spēcīgākā airBaltic priekšrocība3. Un mēs esam aviosabiedrība, kas runā tavā valodā – katrs no mūsu stjuartiem runā vismaz trijās.

Pieredzējusi tehniķu komanda

Mūsu tehniskajā komandā ir vairāk nekā 100 darbinieku. Ik nakti 25 tehniķi pārbauda visas mūsu lidmašīnas un pārliecinās par to drošību un gatavību lidot. Tehnisku iemeslu dēļ tiek atcelti tikai 0,2% airBaltic reisu.

Pieredzējuši piloti

Mūsu pieredzes bagātākie kapteiņi savās darba gaitās ir nolidojuši līdz pat 20 000 stundām – tās ir 833 dienas gaisā.

Mazākas rindas pie reģistrācijas

Reģistrēties internetā var jau 5 dienas pirms izlidošanas. Pasažieriem mazāk laika jāpavada lidostā, un reisam mazāk iespēju aizkavēties.

Lieliski savienojumi caur Rīgas lidostu

Savienotie reisi prasa ļoti sarežģītu plānošanu un nevainojamu sadarbību. 100% precizitāte šajā rādītājā nav sasniedzama, bet mēs esam tuvu tai.

Pieejams klientu serviss

Mūsu klientu servisā runā 7 valodās. Darbdienās sociālajos tīklos atbildi sniedzam vidēji 20 minūtēs, bet klientu attiecību daļa parasti atbild tai pašā dienā.

Apkopojums veikts atbilstoši airBaltic veiktajiem aprēķiniem, ņemot vērā airBaltic rīcībā esošo informāciju. airBaltic operatīvie dati ievākti 2016. gada septembrī. 

  1. Pēc OAG Analytics datiem par vairāk nekā 50 miljonu reisu punktualitātes rādītājiem.
  2. Bombardier uzticamības balva komercaviosabiedrībām, kas izmanto Q400 Eiropas reģionā 2015. gadā.
  3. Klientu apmierinātības indekss 2016. gadā: 69% pēc TNS TRI*M privāto klientu lojalitātes saglabāšanas aptaujas datiem, 04.2016.